IPPON

Nasza Kadra

Created by potrace 1.13, written by Peter Selinger 2001-2015
Pawel Orysiak

Paweł Orysiak

Prezes, 4dan

Trenuje karate od 1990 r. Założyciel KKK IPPON. Od ponad 20 lat pracuje szkoleniowo z dziećmi i dorosłymi. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Trener Kadry Narodowej Kumite, członek zarządu PFKS. W dorobku trenerskim ponad 40 medali Mistrzostw Europy i ponad 70 medali Mistrzostw Polski.

Marianna Sulima-Nurkiewicz

Marianna Sulima-Nurkiewicz

Prezes, 3 dan

Trenuje karate od 1990 roku. Współzałożycielka klubu IPPON. Od ponad 15 lat prowadzi zajęcia karate w szkołach i przedszkolach z najmłodszymi. Trener Kadry Narodowej Kata. Osiągnięcia sportowe: medalistka Mistrzostw i Pucharu Polski.

Wojtek Sulima

Trener, Menadżer

Trener przygotowania motorycznego, instruktor Kettlebell Hardstyle oraz Kettlebell Lifting, założyciel IPPON Cross Training, trener personalny. Były zapaśnik Legii Warszawa, akademicki zawodnik trójboju siłowego. W 2013 powołał sekcję IPPON Cross Training, w której rekreacyjnie trenują dorośli, a od 2019 również dzieci.

Tomasz Lewkowicz

Tomasz Lewkowicz

Trener, 3 dan

Trenuje karate od 1999 r. Od 2010 prowadzi zajęcia karate z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Trener personalny. Absolwent Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Od 2019 Pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Sędziowskiej OZKWM.

Daniel Sternik

Daniel Sternik

Trener, 2 dan

Trenuje karate od 2003. Od 2016 prowadzi zajęcia karate dla dzieci w wilanowskich szkołach. Od 2019 roku zajmuje się również cross trainingiem dla najmłodszych i trochę starszych dzieci. Najważniejsze osiągnięcia: Mistrz Europy U21, Wicemistrz Europy Kadetów, Mistrz Polski Seniorów.

Paula Malikowska

TRENER, 2 DAN

Paula Malikowska Trenuje karate o 2001 roku. Od 2013 prowadzi treningi karate, a od powstania IPPON DOJO można ją spotkać także na recepcji klubu. Zdobyła 10 medali Mistrzostw Europy od kategorii kadetów po seniorów, po 5 medali w konkurencjach kata i kumite.

Ignacy Słonecki

trener, 1 dan

Trenuje karate od 2003 roku. Od 2011 prowadzi zajęcia karate w szkołach i przedszkolach. Do największych osiągnięć sportowych może zaliczyć Wicemistrzostwo Polski Seniorów i Mistrzostwo Polski Młodzieżowców.

Daniel Ćwikła

Daniel Ćwikła

TRENER, 1 dan

Trenuje w sekcji w Konstancinie nieprzerwanie od momentu jej powstania w 1999r. Od 2009 roku prowadzi zajęcia w szkole przy ul. Wojewódzkiej oraz od 2020 w Ippon Dojo. Posiada szeroką wiedzę teoretyczną jak i praktyczną z zakresu szeroko pojmowanych sztuk walki.

Ania Bielska

TRENER, 2 DAN

Trenuje karate od 2006. Prowadzenie treningów zaczęła w 2016. Od 2012 należy do kadry narodowej karate Shinkyokushin. Ma na koncie tytuły Mistrzyni Europy Seniorów i Młodzieżowców, a także 7 kolejnych medali M. Europy. Jest trzykrotną Mistrzynią Polski. Zdobyła trzy złote medale Mistrzostw Polski Młodzieżowców.

Kuba Tęcza

Kuba Tęcza

TRENER, 1 DAN

Absolwent AWF w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją trenera kulturystyki i podnoszenia ciężarów. Od 12 lat trenuje Karate Kyokushin. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy. Specjalizuję się w treningu siłowym i sportach walki.