Łukęcin 2024

Zapraszamy na obóz letni w kooperacji KKK IPPON i CrossFit Konstancin!

Jest to tygodniowy obóz letni w formule rodzinnej oraz sportowo wypoczynkowej dla dorosłych!

Obóz w Łukęcinie jest wyjątkową i nowatorską formułą w naszej ofercie letnich wyjazdów! Stawiamy na aktywność wszystkich uczestników! Podczas obozu będziemy równolegle prowadzić dwa programy wypoczynku – jeden skierowany do dzieci drugi dla dorosłych.

Termin

23 – 30 czerwca 2024

Dzieci

Tak jak na wszystkich naszych obozach dzieci dostaną potężną dawkę różnych aktywności. Będą uprawiać karate, sporty drużynowe, relaksować się na plaży, poznawać się nawzajem na zajęciach integracyjnych, uczyć się działać w zespole podczas gier terenowych. Będą zajęte i zaopiekowane przez naszych instruktorów od śniadania do obiadu i od obiadu do kolacji. Przewidujemy podział dzieci na dwie grupy wiekowe.

Dorośli

W czasie kiedy dzieci będą zaangażowane w życie obozowe rodzice będą mogli skorzystać z oferty sportowej oraz letniego wypoczynku. W programie sportowym zapewniamy dwa treningi dziennie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Będą to treningi CrossFit, biegowe, Stretching, mobility, kettlebells.

Łukęcin

Jest to wyjątkowa, niezadeptana przez turystów miejscowość w zachodniopomorskim. Charakteryzuje się cudownym leśnym klimatem i szeroką, piaszczystą plażą, na której każdy może znaleźć dla siebie swoją przestrzeń.

Polana

Ośrodek Polana, w którym spędzamy obóz to miejsce, z którego nie chce się wyjeżdżać. Oferuje bardzo dobre warunki zakwaterowania, wspaniałą, ogromną, zieloną przestrzeń oraz legendarną już kuchnię. 

Wyżywienie

Na naszym obozie oferujemy trzy posiłki dziennie, przygotowywane na miejscu i serwowane w stołówce ośrodka.

Zakwaterowanie

Podczas obozu będziecie zakwaterowani rodzinnie, w pokojach 2,3 lub 4 osobowych lub studiach.

Dojazd

Obóz jest w formule dojazdu własnego. Rozpocznie się o godz. 17:00 pierwszego dnia, kiedy nastąpi zakwaterowanie uczestników i kończy śniadaniem w ostatnim dniu.

Cena

2500 zł za każdego uczestnika.

Rata 1 – 1000 zł – płatna w momencie zapisu

Rata 2 – 1500 zł płatna do 31.05.2024

Zapisy

Żeby zapisać się na obóz należy przesłać maila na adres info@ipponkarate.pl oraz dokonać wpłaty pierwszej zaliczki.

W temacie maila prosimy wpisać – zgłoszenie na obóz w Łukęcinie, a w treści imiona, nazwiska i daty urodzenia wszystkich zapisywanych uczestników.

Dodatkowe informacje o obozie można uzyskać mailowo lub telefonicznie – 505093616.