O KLUBIE KARATE KYOKUSHIN IPPON

IPPON

DZIELIMY SIĘ NASZĄ PASJĄ

Klub Karate Kyokushin IPPON skupia ludzi pasjonujących się sportem, którzy poprzez trening pragną rozwijać sprawność fizyczną. Karate kyokushin to sztuka walki uprawiana z równą pasją przez mężczyzn i kobiety, dorosłych, młodzież i dzieci, zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym. Jest to dyscyplina walki promująca perfekcyjne opanowanie ciała przez ciągłą pracę nad poprawą umiejętności technicznych oraz skupienie na najdrobniejszych szczegółach wykonywanych ćwiczeń.
Klub Karate Kyokushin IPPON jest miejscem, w którym spotykają się pasjonaci tej niezwykłej sztuki walki. Organizujemy treningi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Trenerzy wkładają w swoją pracę mnóstwo radości i zaangażowania. W ten sposób pokazujemy, że ze sztuk walki czerpie się satysfakcję, a także wartościowe umiejętności, którymi można wykazać się podczas zawodów sportowych. Zajęcia prowadzimy w różnych grupach wiekowych i na różnym poziomie zaawansowania w Warszawie oraz Konstancinie-Jeziornie. Organizujemy również specjalne obozy sportowe (letnie oraz zimowe), podczas których aktywnie wypoczywamy, doskonaląc sztuki walki.

HISTORIA KLUBU

Klub Karate Kyokushin IPPON powstał w 2010 roku. Założycielami byli: sensei Paweł Orysiak 3 dan oraz sensei Marianna Sulima Nurkiewicz 3 dan, którzy wciąż są głównymi trenerami oraz zarządcami klubu. W momencie powstania IPPON oboje byli już doświadczonymi instruktorami oraz mogli pochwalić się bogatą przeszłością zawodniczą. Klub Karate Kyokushin IPPON działa na terenie miasta Konstancin-Jeziorna oraz w warszawskiej dzielnicy Wilanów. Zajmujemy się zarówno szkoleniem dzieci oraz młodzieży, jak i dorosłych. Prowadzimy treningi na wszystkich poziomach zaawansowania. Każdego roku powołujemy do życia nowe grupy początkujące, z których wyrastają pokolenia karateków. W tym roku uruchomimy w klubie aż 14 nowych grup. Początkujący uczestnicy z czasem kontynuują swoją karierę i przechodzą do grup o coraz wyższym poziomie zaawansowania. Młodzież i dorośli, chętni do cięższych treningów i lubiący rywalizację sportową, przechodzą w tryb szkolenia sportowego, po czym biorą udział w zawodach. IPPON może poszczycić się sukcesami wychowanków na wszelkich poziomach rywalizacji – od lokalnych zawodów dla dzieci, przez zawody regionalne dla dorosłych, po ogólnopolskie do Mistrzostw Europy seniorów. Na tym jednak nie poprzestajemy wierząc, że w naszym zasięgu są także trofea Mistrzostw Świata. Swoją pasję przekazujemy na co dzień dzieciom i dorosłym, którzy z nami ćwiczą. Prowadzimy zajęcia karate dla początkujących i średnio zaawansowanych, a także tych, którzy posiadają niezbędną wiedzę do udziału w walkach. Poza okresem regularnych treningów odbywających się w roku szkolnym organizujemy obozy sportowe kyokushin – letnie oraz zimowe – które cieszą się dużą popularnością wśród ćwiczących. Prowadzimy także dodatkowe szkolenia karate dla dzieci i dorosłych, angażujemy się w imprezy lokalne, trenerzy prowadzą treningi kyokushin w systemie zajęć indywidualnych. Nasi instruktorzy są obecni w przedszkolach, gdzie przekazują umiejętności najmłodszym dzieciom, które chcą zapoczątkować swoją przygodę z tą sztuką walki.