Obóz zimowy Białka Tatrzańska 2024

IPPON

Tradycyjnie na obóz zimowy zapraszamy do Białki Tatrzańskiej. Stawiamy na sprawdzone standardy. Chcemy zaoferować Wam wszystko co najlepsze. Wyjeżdżamy do świetnego, zaprzyjaźnionego pensjonatu, do najlepszego ośrodka narciarskiego w Polsce, gwarantującego śnieg i świetne warunki do uprawiania sportów zimowych, zabieramy świetną kadrę instruktorów i wychowawców.

Zapraszamy na obóz rekreacyjno-sportowy wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas ferii zimowych. Nasz obóz przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tradycyjnie zapraszamy do udziału w wypoczynku także rodziców z dziećmi.

Najważniejsze informacje

Termin

13-21 stycznia 2024

Miejsce

Białka Tatrzańska
Pensjonat „U Sorosa”

Dla kogo

Dzieci, młodzież, dorośli

Dojazd

Autokar
Możliwość dojazdu własnym transportem

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie

Cena

2300 zł

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik obozu jest objęty ubezpieczeniem NNW.

Karnet

zł/dziecko do 16 lat
zł / młodzież od 16 lat i dorośli

Grupa ludzi rzucająca śnieżkami

Zapisy

Na obóz zapisujemy się wyłącznie mailowo wysyłając zgłoszenie na adres info@ipponkarate.pl zawierające imię i nazwisko oraz datę urodzenia zgłaszanego uczestnika (w przypadku rodzin – imiona i nazwiska oraz daty urodzenia wszystkich zapisywanych uczestników). W tytule maila prosimy wpisać: „Obóz zimowy”.

Jednocześnie z dokonaniem zapisu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 1000 zł (w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz „obóz zimowy”) na rachunek:
67 1160 2202 0000 0001 6886 1854
Uczniowski Klub Karate Kyokushin IPPON
lub gotówką w recepcji klubu.

Pozostałą kwotę (1300 zł) należy wpłacić do 5.01.2024 doliczając opłatę za karnet.
Koszty wypożyczenia sprzętu będziemy rozliczać gotówką na obozie.

Karate

Codziennie popołudniami na miejscu w pensjonacie będą odbywały się zajęcia karate.
Treningi będą prowadzić instruktorzy KKK IPPON. Trenerami na obozie będą m.in. sensei Paweł Orysiak, sensei Marianna Sulima-Nurkiewicz oraz sensei Paula Malikowska.

Narty i snowboard

Będziemy korzystać głównie z kompleksu wyciągów oferowanych przez ośrodek narciarski Kotelnica – kilkanaście kolejek krzesełkowych, ponad 20 tras zjazdowych o zróżnicowanym poziomie trudności, naśnieżanych, oświetlonych. Ponadto w okolicy znajduje się dużo mniejszych ośrodków: Kaniówka, Jurgów, Rusin ski.Ośrodek narciarski jest rozbudowywany, na większość wyciągów w okolicy obowiązuje jeden karnet – Tatry-Ski.

Szkolenie prowadzone będzie przez 7 dni obozu, przez doświadczoną kadrę instruktorską KKK IPPON oraz pracujących z nami od kilku sezonów, doświadczonych instruktorów narciarstwa. Uczestnicy obozu zostaną podzieleni na grupy pod względem poziomu zaawansowania. Zajęcia na stoku będą odbywać się w godzinach 9:00 – 14:00. Przewidujemy także jazdę w bloku wieczornym i popołudniowym dla grup o wyższym poziomie zaawansowania.

Zapewnimy pomoc w wypożyczeniu oraz właściwym doborze sprzętu w wypożyczalni. Koszt wypożyczenia sprzętu wynosi ok. 30 zł/dobę za komplet narciarski i ok. 40 zł/snowboard.

Grupy wychowawcze, treningowe, narciarskie/snowboardowe

Uczestnicy obozu będą podzieleni na grupy wychowawcze pod względem wieku oraz zaawansowania w treningach karate. Natomiast na stoku obowiązuje podział ze względu na uprawianą dyscyplinę oraz poziom zaawansowania.

Pensjonat „U Sorosa”

Jest to komfortowy, nowy pensjonat, w którym spędziliśmy już pięć obozów zimowych. Znajduje się 1,5 kilometra od stacji narciarskiej Kotelnica i Termy Bania. Oferuje zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, każdy ze swoją łazienką i telewizorem. Na każdym piętrze do dyspozycji gości są aneksy kuchenne (w pełni wyposażone – lodówka, kuchenka mikrofalowa, zlewozmywak, naczynia, sztućce). Na parterze znajduje się przestronna stołówka. Na piętrze -1 jest duża sala kominkowa, którą przystosujemy do zajęć sportowych, dwie małe salki oraz obszerna, profesjonalna narciarnia z suszarnią na buty. W całym budynku jest dostęp do internetu. Cały ośrodek będzie do naszej wyłącznej dyspozycji.

Terma Białka

Będąc w Białce nie można odmówić sobie przyjemności relaksu i zabawy w Termie, która jest kompleksem basenów termalnych wyposażonych w zjeżdżalnie, wodospady, bicze wodne, jacuzzi, basen ze sztuczną falą… Z pewnością tam zawitamy!

Lodowisko

Nowoczesne, kryte lodowiska, z profesjonalną wypożyczalnią, znajdują się w centrum Białki, ok. 1 km od pensjonatu, w którym będziemy mieszkać. Jazda na łyżwach będzie odbywać się w formie zajęć dodatkowych.

Zajęcia dla rodziców i opiekunów

Zapewniamy specjalny program dla grupy rodziców i opiekunów, w ramach którego odbywać będą się treningi funkcjonalne, kettlebell, kata (zajęcia popołudniowe) oraz dodatkowe wyjazdy na narty/snowboard – rekreacyjne lub z instruktorami.

Obóz zimowy z naszym klubem to aktywny wypoczynek, oparty o zróżnicowane zajęcia sportowe i rekreacyjne, którego podstawą jest karate oraz wartości jakie niesie ze sobą uprawianie tej sztuki walki. Kadrę instruktorską tworzą ludzie zaangażowani sportowo chętnie dzielący się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem z podopiecznymi, tworzący świetną atmosferę w swoich grupach, potrafiący zarazić swoim entuzjazmem. Obiekty z których będziemy korzystać podczas obozu łączy nowoczesność i dostosowanie do współczesnych wymagań. Do tego dokładamy swoje wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dopełnieniem tej kompilacji będą pełni radości i entuzjazmu uczestnicy obozu, o których radość i entuzjazm zadbamy osobiście.